W związku z pojawiającymi się coraz częściej skargami na zachowanie osób korzystających ze ścianki wprowadza się zmodyfikowane zasady użytkowania obiektu. Prosimy o zapoznanie się i stosowanie do nowych zaleceń.
- Obowiązuje lista osób, które są uprawnione do otwierania ścianki (lista jest przedłożona u Proboszcza, tożsamość osób pobierających klucze będzie wyrywkowo sprawdzana). Jedynie osoby dyżurujące i ew. zastępcy są uprawnieni do posiadania kluczy
- Lista osób dyżurujących i posiadających klucz:
poniedziałek – Paulina Kalandyk
wtorek – Karol Kadyjewski
środa – Tomek Szalacha
czwartek – Wojtek Stec
piątek – Dominik Hajduk
Darek Ziomka
Leszek Bedrejczuk
- Ze ściany można korzystać codziennie ale tylko w godzinach 17:00 – 21:30 (nie ma możliwości przychodzenia wcześniej ani siedzenia tak jak się to zdarzało do 23:00)
- Osoby, które wchodzą na ściankę przez „górny” kościół podczas nabożeństwa powinny robić to dyskretnie i z uszanowaniem porządku mszy.
- 19.02.2007 został zmieniony zamek w skrzynce na klucze
| < Poprzednia | Następna > |
|---|








